Home › Radio › Argentina › FM 90 Saladillo FM 90.7
FM 90 Saladillo FM 90.7 logo
ON AIR

FM 90 Saladillo FM 90.7 — online luisteren

news talk music
32k AACnews talk musicArgentiniëEspañol ArgentinaPopularity 31%

FM 90 Saladillo FM 90.7 is news talk music internetradio uit Argentinië. Druk op afspelen om gratis in je browser te luisteren, of stuur de zender naar een ondersteunde ontvanger van Denon, Marantz, Yamaha, Onkyo of Pioneer — zonder app, zonder account.

Over FM 90 Saladillo FM 90.7

FM 90 Saladillo FM 90.7 is een news talk music radiozender uit Argentinië die live online streamt. De programmering is voornamelijk in het Español Argentina. De livestream wordt aangeboden als 32k AAC. Onder de luisteraars van Retune·FM staat de zender momenteel bekend als Niche.

Druk op afspelen om FM 90 Saladillo FM 90.7 in je browser te streamen, of richt een compatibele netwerkontvanger op Retune·FM om de zender op je stereo te horen — geen abonnement, gewoon de eigen openbare stream van de zender. Vind je FM 90 Saladillo FM 90.7 leuk? Gebruik dan de links verderop op de pagina om meer news talk music zenders en meer radio uit Argentinië te ontdekken.

Retune·FM bestaat om internetradio terug te brengen naar Hi-Fi-apparatuur die de toegang verloor toen de oude vTuner-dienst werd stopgezet. Het toevoegen van FM 90 Saladillo FM 90.7 kost slechts een moment, waarna de zender in het internetradiomenu van je ontvanger verschijnt naast je andere presets.

Zendergegevens

LandArgentinië
TaalEspañol Argentina
Genresnews talk music
Stream32k AAC
Officiële websitefm90saladillo.com.ar
Status✓ Stream werkend bevonden
PopulariteitNiche

Vergelijkbare zenders

Серебряный дождь logo
✓📻#3508 128k MP3 Russia · Russian · news talk music
TGRT FM logo
✓#9026 128k MP3 Türkiye · Tr · news talk music
RRI Pro1 Banjarmasin logo
✓#10280 96k AAC+ Indonesia · Bahasa indonesia · news talk music
RBB24 Inforadio - Sorbisches Programm logo
✓#22862 128k MP3 Germany · German,sorbian · news talk music
P4 Kalmar logo
✓#36288 140k MP3 Sweden · Swedish · news talk music
Radio Universidad CALF Neuquén logo
✓#28782 320k MP3 Argentina · Español argentina · news talk music
K
✓#35150 South Africa · news talk music
AIR Madikeri logo
✗#21953 126k MP3 India · news talk music

Veelgestelde vragen

Is naar FM 90 Saladillo FM 90.7 luisteren gratis?
Ja. FM 90 Saladillo FM 90.7 streamt gratis op Retune·FM — druk op afspelen om in je browser te luisteren, zonder registratie, abonnement of app.
Kan ik naar FM 90 Saladillo FM 90.7 luisteren op mijn ontvanger van Denon, Marantz, Yamaha, Onkyo of Pioneer?
Ja. Retune·FM is een onafhankelijke vervanger voor vTuner die internetradio herstelt op oudere netwerkontvangers, zodat je FM 90 Saladillo FM 90.7 in de directory op het apparaat kunt vinden en aan je presets kunt toevoegen.
Wat voor zender is FM 90 Saladillo FM 90.7?
FM 90 Saladillo FM 90.7 richt zich op news talk music en zendt uit vanuit Argentinië.
Heb ik een account of app nodig om te luisteren?
Nee. Afspelen gaat direct in je browser, en een zender via Retune·FM naar een ondersteunde ontvanger sturen vereist geen extra app of account.
Meer uit ArgentiniëAlle internetradio
Nothing playing🎵🟢▶
pick a station